Fenerbahçe Teknik Direktörü Cocu, Ozan Tufan’ı Gözden Çıkardı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Cocu, Ozan Tufan’ı Gözden Çıkardı Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, Aykut Kocaman’ın kadro dışı ...

Fenerbahçe Teknik Direktörü Cocu, Ozan Tufan’ı Gözden Çıkardı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Cocu, Ozan Tufan’ı Gözden Çıkardı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, Aykut Kocaman’ın kadro dışı bıraktığı Ozan Tufan için “Uygun teklif gelirse satın.” raporu verdi.

Fenerbahçe’ye geldiği günden beri bir türlü dikiş tutturamayanOzan Tufan, Hollandalı teknik adam tarafından da beğenilmedi.

Antrenmanlarda kendini gösterip bu sezona damga vuracağını ifade edenOzan Tufan’ı yetersiz bulan Cocu, milli futbolcuya teklif gelmesi halinde satılabileceğini yönetime rapor etti.

AYKUT KOCAMAN KADRO DIŞI BIRAKMIŞTI

Geçtiğimiz sezonun devre arasında İngiltere’ye transferi son anda gerçekleşmeyen Ozan, Fenerbahçe’de kalmıştı. Aykut Kocaman tarafından gerek idmanlarda gerekse maçlarda istenilen performansa ulaşamadığı için kadro dışı kalmıştı. Kocaman bir süre sonra Ozan’ı affetmesine rağmen fazla forma şansı vermemişti.

“UYGUN TEKLİF GELİRSE SATIN”

Hollandalı teknik adamın gelmesiyle yeni bir sayfa açmak isteyen Ozan yine umduğunu bulamadı. Yeni sezon planlamasını yapan Cocu’nunOzan Tufan’a uygun bir teklif gelmesi halinde satılmasına onay verdiği ifade edildi.

Ozan  Tufan geçtiğimiz günlerde İstanbulspor’la oynanan hazırlık maçında bir taraftarla tartışmıştı.

Yorumlar

×
Merhaba;
İhbarınız mı var?